پی سپار

پی سپار مجموعه‌ ای از سامانه ای در جهت اتوماسیون خدمات ذیل می باشد:
  • پی سپار اداری : با هدف اتوماسیون سفرهای اداری در بخش هایی همچون درخواست خودرو، تایید سفر توسط مدیران و اختصاص هوشمندانه خودرو و نیز مدیریت خودروهای اداری، کاهش هزینه های سفرهای اداری و در نهایت تولید صورت وضعیت الکترونیک کارکرد خودروهای استیجاری، سامانه پی سپار اداری تولید شده است.
  • پی سپار آژانس: با هدف ایجاد بستر رقابتی مابین آژانس های تاکسی با تاکسی های اینترنتی، افزایش کیفیت ارائه خدمات، افزایش سطح رضایت مندی شهروندان، کاهش قیمت سرویس ها، افزایش نظارت بر عملکرد رانندگان و امکان به اشتراک گذاری سفر مابین آژانس ها، سامانه پی سپار آژانس تولید شده است.
  • پی سپار پخش: یکی از بزرگترین معضلات شرکت های پخش و خدمات رسان، تهیه مسیر حرکت و نیز زمانبندی دقیق رسیدن به مشتریان و کنترل و نظارت بر خدمات خودرو ها و اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص زمان دقیق رسیدن خودرو می باشد. برای این منظور، سامانه پی سپار پخش و خدمات تولید شده است.
  • پی سپار پیک: از مهمترین معضلات دفاتر پیک، نارضایتی مشتریان از نحوه ارائه خدمات آنها می باشد. در واقع زمان و نحوه ارائه خدمات، مهمترین چالش دفاتر پیک با مشتریان می باشد که مطمئنا با ارتقاء این خدمات، علاوه بر حفظ مشتریان، تعداد آنها هر روز افزایش خواهد یافت. پی سپار پیک تمامی این چالش ها و مشکلات را برطرف و تحولی بزرگ در جهت افزایش درآمد شرکت های پخش و خدماتی ایجاد خواهد نمود.
  • پی سپار مدرسه: با هدف افزایش امنیت و آسایش دانش آموزان، جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموزان و والدین، کاهش تماس های والدین با رانندگان و شرکت ها، حذف الزام نصب GPS و عدم کنترل راننده در سایر زمان‌ها، ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از اتفاقات رخ داده شامل زمان ها و موقعیت ها و مسیر ها و کاهش هزینه‌های رانندگان، پی سپار مدرسه پایه ریزی شده است.
  • پی سپار امداد: برای افزایش کیفیت و امنیت ارائه خدمات به امدادخواه، توزیع عادلانه درخواست ها به امدادگران، محاسبه دقیق هزینه ها و جلوگیری از دریافت وجوه نامتعارف از امدادخواه و سرعت بخشیدن به خدمات و نظارت دقیق بر عمکرد امدادگران سامانه پی سپار طراحی و راه اندازی شده است.
  • پی سپار تحویل: تحویل غذا و کالا به مشتریان که مقدار قابل ملاحظه ای از فروش رستوران، فست فود و فروشگاه ها را به خود اختصاص داده است، یکی از دغدغه های جاری و مداوم صاحبان این صنعت می‌باشد. از طرفی در جهت افزایش قدرت رقابت در کنار افزایش کیفیت و تنوع، تحویل به موقع در کوتاهترین زمان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این رو در راستای افزایش کیفیت این خدمات، سامانه پی سپار تحویل ایجاد شده است.
۲۸مهر

تاکسی بیسیم چگونه کار می کند؟

در سطح شهر تعداد زیادی از تاکسی ها را مشاهده می کنید که بر روی سقف آنها و یا بر روی درب خودرو یک شماره تلفن ۴ رقمی با عنوان تاکسی بیسیم حک شده است. اما نحوه کار تاکسی بیسیم سنتی به چه صورت است؟ شرکت های تاکسی بیسیم برای این که بتوانند به تعداد […]

۲۴مهر

آموزش دوباره رانندگان سرویس مدرسه

دانش آموزان از آغاز سال تحصیلی تا پایان آن چند ساعتی همراه راننده سرویس مدرسه هستند با این اوصاف نیاز به آموزش رانندگان سرویس مدرسه بیشتر حس می شود. در این مقاله به شما توضیح خواهیم داد که چگونه رانندگان خود را آموزش بدهید. با امتیازهایی که هر راننده در طی سفرهای مدرسه خود در […]

۲۳مهر

چرا مدارس به نرم افزار مدیریت ناوگان نیاز دارند؟

به طور معمول کودکان در مدرسه بیشتر از خانه جنب و جوش دارند، بنابراین از ابتدای راه مدرسه تا پایان آن باید محیطی امن و پر از آرامش را برای آنها محیا نمود. مدیریت خطر بخش مهمی از مدیریت ناوگان حمل و نقل مدارس به شمار می رود. اما چگونه می توان از خطرات احتمالی که در بین راه مدرسه کودکان را تهدید می کند، محافظت نمود؟