پی سپار

پی سپار مجموعه‌ ای از سامانه ای در جهت اتوماسیون خدمات ذیل می باشد:
  • پی سپار اداری : با هدف اتوماسیون سفرهای اداری در بخش هایی همچون درخواست خودرو، تایید سفر توسط مدیران و اختصاص هوشمندانه خودرو و نیز مدیریت خودروهای اداری، کاهش هزینه های سفرهای اداری و در نهایت تولید صورت وضعیت الکترونیک کارکرد خودروهای استیجاری، سامانه پی سپار اداری تولید شده است.
  • پی سپار آژانس: با هدف ایجاد بستر رقابتی مابین آژانس های تاکسی با تاکسی های اینترنتی، افزایش کیفیت ارائه خدمات، افزایش سطح رضایت مندی شهروندان، کاهش قیمت سرویس ها، افزایش نظارت بر عملکرد رانندگان و امکان به اشتراک گذاری سفر مابین آژانس ها، سامانه پی سپار آژانس تولید شده است.
  • پی سپار پخش: یکی از بزرگترین معضلات شرکت های پخش و خدمات رسان، تهیه مسیر حرکت و نیز زمانبندی دقیق رسیدن به مشتریان و کنترل و نظارت بر خدمات خودرو ها و اطلاع رسانی به مشتریان در خصوص زمان دقیق رسیدن خودرو می باشد. برای این منظور، سامانه پی سپار پخش و خدمات تولید شده است.
  • پی سپار پیک: از مهمترین معضلات دفاتر پیک، نارضایتی مشتریان از نحوه ارائه خدمات آنها می باشد. در واقع زمان و نحوه ارائه خدمات، مهمترین چالش دفاتر پیک با مشتریان می باشد که مطمئنا با ارتقاء این خدمات، علاوه بر حفظ مشتریان، تعداد آنها هر روز افزایش خواهد یافت. پی سپار پیک تمامی این چالش ها و مشکلات را برطرف و تحولی بزرگ در جهت افزایش درآمد شرکت های پخش و خدماتی ایجاد خواهد نمود.
  • پی سپار مدرسه: با هدف افزایش امنیت و آسایش دانش آموزان، جلوگیری از اتلاف وقت دانش آموزان و والدین، کاهش تماس های والدین با رانندگان و شرکت ها، حذف الزام نصب GPS و عدم کنترل راننده در سایر زمان‌ها، ایجاد بانک اطلاعاتی جامع از اتفاقات رخ داده شامل زمان ها و موقعیت ها و مسیر ها و کاهش هزینه‌های رانندگان، پی سپار مدرسه پایه ریزی شده است.
  • پی سپار امداد: برای افزایش کیفیت و امنیت ارائه خدمات به امدادخواه، توزیع عادلانه درخواست ها به امدادگران، محاسبه دقیق هزینه ها و جلوگیری از دریافت وجوه نامتعارف از امدادخواه و سرعت بخشیدن به خدمات و نظارت دقیق بر عمکرد امدادگران سامانه پی سپار طراحی و راه اندازی شده است.
  • پی سپار تحویل: تحویل غذا و کالا به مشتریان که مقدار قابل ملاحظه ای از فروش رستوران، فست فود و فروشگاه ها را به خود اختصاص داده است، یکی از دغدغه های جاری و مداوم صاحبان این صنعت می‌باشد. از طرفی در جهت افزایش قدرت رقابت در کنار افزایش کیفیت و تنوع، تحویل به موقع در کوتاهترین زمان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از این رو در راستای افزایش کیفیت این خدمات، سامانه پی سپار تحویل ایجاد شده است.
11مارس

حل مشکلات مربوط به تحویل مواد غذایی تازه

ارزیابی های اخیر در مورد مواد غذایی نشان داده است که برای تحویل مواد غذایی و نگهداری آنها تا محل تحویل بار با مشکلاتی روبرو است که در این مقاله به معرفی آنها پرداخته ایم. ایمنی مواد غذایی به چه صورت تامین می شود؟ ارزیابی ها نشان می دهد که فروشگاه های مواد غذایی برای […]

10دسامبر

والدین نگران موقعیت فرزندان خود هستند

به عنوان والدین دانش آموز، ​​دوست ندارید بدانید اتوبوس مدرسه در حین سفر مدرسه کجاست؟ نرم افزار حمل و نقل سرویس مدرسه برای این سوال پاسخی دارد که در این مقاله به معرفی آن پرداخته ایم. خوب نیست اگر می توانستید اتوبوس فرزندتان را روی نقشه مشاهده کنید. نرم افزار سرویس مدرسه بعد ازسوار شدن […]

10دسامبر

چالش های تحویل غذا

تحویل غذا آخرین مرحله از ارتباط با مشتری است که اگر هر رستوران بتواند آن را به درستی انجم بدهد، منجر به افزایش وفاداری مشتریان می گردد. پی سپار تحویل راه حلی برای تحویل غذای رستوان ها دارد که در این مقاله با آنها بیشتر آشنا خواهید شد. عدم توانایی در مدیریت خدمات تحویل، کم […]